Szkolenie zamknięte – 7 godzin
Zapraszamy Was na kolejny cykl szkoleń zamkniętych. Tym razem od lutego do kwietnia 2016 odwiedzimy 10 miast wytypowanych w konkursie zorganizowanym na naszym profilu Facebook.

plakat_motopomocni_2016

Jako najlepsi w Polsce oferujemy Wam szkolenia na niespotykanym gdzie indziej poziomie. Zajęcia opierają się o innowacyjny program i są bogate w wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. W edycji 2016 zapraszamy Was na szkolenia, którego program to absolutna nowość wśród tego typu kursów. Jako pierwsi w Polsce w tak zaawansowanej formie poruszymy między innymi zagadnienia związane z psychologią zachowań podczas i po wypadku komunikacyjnym.

Skrócony program szkolenia Bezpieczny i MotoPomocny motocyklista 2016:
1. Apteczka motocyklowa/samochodowa
2. Aspekty prawne udzielania pierwszej pomocy
3. Bezpieczeństwo
4. Zachowanie podczas wypadku komunikacyjnego
5. Wstępne badanie urazowe i wywiad z poszkodowanym
6, Urazy – opatrywanie

7. Moduł specjalny: Psychologia zachowań podczas i po wypadku komunikacyjnym
Wypadek drogowy należy do kategorii wydarzeń o charakterze traumatycznym i może powodować zaburzenia lękowe wywołane stresem. We współpracy z psychologami przygotowaliśmy dla Was zestaw ćwiczeń mających na celu opanowanie i kontrolę emocji oraz przygotowanie do rozmów z wszystkimi uczestnikami wypadku komunikacyjnego. W bloku specjalnym dowiesz się i nauczysz między innymi:
- Jak radzić sobie ze stresem
- Rozmowa z poszkodowanym
- Rozmowa ze świadkami zdarzenia
- Rozmowa z rodziną poszkodowanego
- PTSD – Zaburzenia stresowe pourazowe

5. Moduł specjalny: Turniej miast w udzielaniu pierwszej pomocy w wypadkach drogowych
Szczegóły na szkoleniach.

Szkolenia odbędą się w terminie od lutego do kwietnia 2016 w wybrane soboty i niedziele od 9.00 do 16.00 Szkolenie skierowane jest do tych osób, dla których jazda na motocyklu to pasja i część życia. Wiedza i umiejętności jakie zdobędziesz sprawią, że poczujesz się bezpieczniej w każdych warunkach, zarówno na torze, podczas codziennych dojazdów do pracy czy dalekiej podróży.

Bardzo ważne – przeczytaj uważnie:
Zapraszamy Cię na szkolenie, za które nie pobieramy opłaty i nie oczekujemy wynagrodzenia, jednak zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie i pomoc w pokryciu kosztów organizacyjnych – przygotowania materiałów szkoleniowych i dydaktycznych, kosztów dojazdu i noclegów naszego zespołu. Możesz nam pomóc zakupując cegiełki o wartości 50 lub 80 zł – wpłacając określoną kwotę na konto Stowarzyszenia. Deklarację wpłaty możesz wpisać w formularzu klikając w swoją lokalizację poniżej. Wpłaty zostaną przeznaczone wyłącznie na cele organizacji szkoleń zamkniętych oraz pozostałe cele statutowe – dziękujemy.

Firma Motul w podziękowaniu za Twoje wsparcie i zakup cegiełek przygotowała dla Ciebie prezent –  wybrany jeden produkt z oferty firmy. Produkty zostaną przekazane na zakończenie szkolenia.

produkty_motulPodczas każdego szkolenia losować będziemy atrakcyjne motocyklowe nagrody, które rozdamy w dniu szkolenia na zakończenie spotkania.

Zarejestruj się – wybierz odpowiednią dla siebie lokalizację:

kato2016

legnica2016
lodz2016 poznan2016
sochaczew2016 warszawa2016 elblag2016 ostroleka2016
  krosno2016 glogow2016

Poznaj poprzednie edycje szkoleń:
2014 – „Bezpieczni rodzice-motocykliści”
2015 – „Bezpieczny i MotoPomocny motocyklista”

Komentarze